Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Приватбанк

Приватбанк

Inshe.tv

Четвер, 22 грудня 2016, 10:08

Приватбанк офіційно передали державі

Вчора Міністерство фінансів та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб підписали договір про продаж 100% акцій ПАТ КБ «Приватбанк».

Про це повідомила прес-служба Міністерства фінансів України.

Відтак, було забезпечено резерви під активні операції, проведено додаткову емісію акцій та їх розміщення та внесено зміни до статуту банку, розроблено перехідний баланс, завершено усі потрібні процедури з продажу акцій та зміни власників банку.

Станом на 21 грудня капітал Приватбанку був від'ємним і Фонд гарантування продав повний обсяг акцій цього банку Міністерству фінансів за одну гривню.

Як зазначили у міністерстві, передача Приватбанку у державну власність стала гарантією його докапіталізації, держава стала гарантом виконання усіх зобов’язань перед клієнтами банку зі збереженням валюти вкладів та інших умов.

Нагадаємо, 18 грудня уряд прийняв рішення про націоналізацію Приватбанку: держава отримає 100% у капіталі Приватбанку, а обсяг емісії облігацій внутрішньої держпозики для цих цілей оцінюється в межах 116,8-148 млрд грн.

Після цього банк на добу призупинив проведення операцій юридичних осіб, а сьогодні вранці у вівторок відновив їх лише частково, обмеживши доступ до коштів, що були на рахунках до 19 грудня.

Також Міністерство фінансів припускає об'єднання ПриватБанку з "Ощадбанком".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.