Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

ліки

ліки

apau.org.ua

П'ятниця, 23 грудня 2016, 18:19959

На Львівщині виробництво ліків зросло на 24%

У січні-листопаді, порівняно з минулим роком, виробництво промислової продукції зменшилось на 1,5%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів скоротили обсяги виробництва на 5,5%, переробної промисловості – на 1,6%, підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря наростили виробництво на 2,8%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,4%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 1,7%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 24,1%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 11,7%).

Виробництво гумових і пластмасових виробів зросло на 11,4%, виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 3,4%, а машинобудування – на 1,8%.

Нагадаємо, у січні-жовтні підприємства області найбільше виготовили продукти харчування, алкоголь, вироби з деревини та паперу.  

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: