Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

театр ім. Лесі Українки

театр ім. Лесі Українки

Понеділок, 26 грудня 2016, 13:55499

Театру Лесі Українки планують надати статус академічного

Львівські депутати проголосували за звернення до Мінкультури щодо надання статусу академічних двом театрам міста.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвали про надання статусу академічних Львівському театру естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" та Львівському драматичному театру імені Лесі Українки. Ці рішення підтримали 55 та 51 депутатів відповідно.

Відтак, у зв'язку з вагомим внеском у розвиток українського лялькового мистецтва, створенням соціально значущих, талановитих театральних вистав, а також за вагомий внесок у розвиток національної культури міська рада вирішила клопотати перед Міністерством культури України про надання статусу академічних Львівському театру естрадних мініатюр "І люди, і ляльки" та Львівському драматичному театру імені Лесі Українки. 

Зазначимо, театр ім. Лесі Українки був створений в 1931 році як перший Всеукраїнський театр Червоної Армії. У 2011 театр перейменовано на Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, його художнім керівником театру став відомий драматург та режисер Павло Ар’є.

Львівський театр естрадних мініатюр був заснований як театр-студія у вересні 1990 року Олегом Новохацьким. Місія театру: пропагувати лялькове мистецтво, сприяти естетичному вихованню та духовному розвитку дітей. Театр працює для широкого кола глядачів. У 2005 році театр став муніципальним, а у грудні 2007 року відбулося відкриття муніципального театру "І люди, і ляльки" після пожежі у 2006 році. У 2015 році новим художнім керівником театру став Олексій Кравчук.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: