Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сергій Мельник

Сергій Мельник

dpsu.gov.ua

Середа, 28 грудня 2016, 16:05499

У 2016 році львівські прикордонники вилучили понад 540 одиниць зброї

Також через кордон намагалися незаконно перевезти більше 1000 боєприпасів.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України-Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

Як заявив сьогодні під час прес-конференції за результатом охорони державного кордону в 2016 році начальник Мостиського прикордонного загону полковник Ігор Говорущак, за весь рік перетнули кордон понад 9,5 млн громадян та майже 2,8 млн авто.

"Персоналом загону було затримано 123 порушника кордону, з них 13 осіб намагались порушити кордон у пунктах пропуску з використанням чужих та підроблених документів. З загальної кількості затриманих 35 осіб є нелегальними мігрантами з Африки, Близького Сходу та Азії, а самі ці затримання відбувались у тісній взаємодії із польськими колегами", – наголосив Ігор Говорущак.

За його словами, також зросла кількість випадків незаконного переміщення зброї та перевезення наркотиків: у пунктах пропуску конфіскували 312 одиниць зброї, 926 штук боєприпасів, понад 2,8 кілограми наркотичних речовин та більше 2,5 кілограм психотропних засобів.

Також було зафіксовано 7 випадків вивезення до Польщі бурштину загальною вагою понад 50 кілограм. 

Натомість, начальник Львівського прикордонного загону підполковник Сергій Мельник додав, що окрім цього львівські прикордонникі конфіскували незаконні товари на 22 млн грн, 156 кілограм бурштину на майже 2 млн грн, затримали 57 незаконних мігрантів, 230 одиниць зброї, 166 боєприпасів, 8 кг наркотичних речовин.

Нагадаємо, 22 грудня у пункті пропуску Краковець – Корчова створили додаткову смугу руху для  українців, що мають авто з українською реєстрацією, а також для громадян ЄС.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: