Новини

Економіка

Оксі Банк

Оксі Банк

Понеділок, 9 січня 2017, 13:04655

Оксі Банк визнали надійним

IBI-Rating підтвердив кредитний рейтинг ПАТ «Оксі Банк» на рівні uaBBB.

Про це повідомляє ІА Cbonds-Україна.

Рейтингове агентство IBI-Rating, що визначає рейтинги банків, підтрвердило кредитний рейтинг ПАТ «Оксі Банк» на рівні uaBBB зі зміною прогнозу зі «стабільного» на «в розвитку».

Зазначимо, рейтинг uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Відтак, рейтинг депозитів підтверджений на рівні «4» (висока надійність).

Оксі Банк має достатні показники капіталізації та ліквідності при збереженні прийнятних показників якості робочих активів. На рейтинг банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ.

Нагадаємо, банк працює на фінансовому ринку з 1991 року і відноситься до II групи банків за розміром активів. Бенефіціарними власниками банківської установи є четверо українців. Оксі Банк орієнтований переважно на обслуговування населення і МСБ, а його регіональна мережа покриває 5 областей.

Також установа активно розвиває дистанційне обслуговування клієнтів і картковий бізнес. Прибуток банку за 9 місяців 2016 року року склав 0,47 млн грн, чистий операційний дохід – 23,02 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->