Новини

Політика

Смітники у Галицькому районі

Смітники у Галицькому районі

Львівська міськрада встановила нові тарифи на вивезення сміття у Галицькому районі

П'ятниця, 13 січня 2017, 15:33

Вартість вивезення 1 тонни сміття становитиме 390 гривень.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Львівської міської ради №23.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення, згідно з яким уже з лютого для ТзОВ "Грінера" діятимуть нові тарифи на вивезення сміття з центральної частини міста.

Відтак, тариф для мешканців на вивезення 1 тонни твердих побутових відходів становитиме 390,88 грн з ПДВ, а на вивезення великогабаритних відходів – 209,32 грн з ПДВ.

Тариф для бюджетних установ становитиме 421,1 грн з ПДВ (для велигабаритних відходів – 225,5 грн), для інших споживачів – 491,29 грн (для велигабаритних відходів – 263,08 грн).

Тариф на ремонтні відходи встановили розміром 209,17 грн для населення, 225,34 грн для бюджетних установ та 262,9 грн – для інших споживачів.

Дане рішення набирає чинності через 20 днів із моменту його прийняття, а контроль за його виконанням поклали на першого заступника міського голови Віктора Пушкарьова.

Нагадаємо, ТзОВ "Грінера Україна" виграла конкурс на вивезення сміття у Галицькому районі Львова і на початку грудня встановила у центральній частині міста нові смітники. До цього з Галицького району відходи вивозила компанія "АВЕ".

Натомість власником компанії "Грінера Україна" є радник мера Андрія Садового Богдан Михалусь, який проживає у США.

Нещодавно за фактом зловживання чиновниками Львівської міськради при проведенні конкурсу на вивіз сміття у Галицькому районі міста відкрили кримінальну справу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.