Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

В'ячеслав Чорновіл

Вівторок, 17 січня 2017, 12:54

2017 рік на Львівщини планують оголосити роком Чорновола

В'ячеслав Чорновіл

Львівська облрада запропонувала оголосити 2017 рік роком В’ячеслава Чорновола та УПА.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора на засіданні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації облради депутати розглянули Комплексну програму розвитку культури Львівщини на 2017 рік, програму охорони і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016 – 2018 роки.

Відтак, у першому півріччі облрада планує розглянути питання "Про проголошення 2017 року Роком Української повстанської армії", "Про проголошення 2017 року Роком В’ячеслава Чорновола", "Про затвердження Концепції розвитку комунального підприємства Львівської облради "Кінотеатр "Львів".

Зазначиимо, також на програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів у Львівській області на 2017 рік для проведення заходів із відзначення 70-річчя операції "Вісла", 75-річчя створення УПА та 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола було вирішено видіти кошти із обласного бюджету.

Нагадаємо, ще у грудні минулого року на сайті облради оприлюднили проект рішення про проголошення на Львівщині 2017 рік роком УПА з нагоди відзначення у 2017 році 75-річчя від створення Української повстанської армії.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.