Новини

Соціум

акція підтримки

акція підтримки

П'ятниця, 20 січня 2017, 18:382683

Дейнека судиться з Майбородою за кіно

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека позивається на Члена громадської ради при Львівській ОДА Віталія Майбороду.

Сьогодні у Пустомитівському районному суді відбулось засідання за позовом ДП "Славський лісгосп" до Віталія Майбороди, де третьою стороною, що заявила самостійні вимоги, є начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Анатолій Дейнека і директор ДП "Славський лісгосп" Сергій Кокоць позиваються на Віталія Майбороду з приводу захисту честі, гідності та ділової репутації. Сума заявленої у позовній вимозі компенсації моральної шкоди – 100 тисяч гривень.

Позивачі стверджують, що у фільмі журналіста Дмитра Федоренка "Українські гниди" в карпатських лісах" Віталій Майборода критично висловився на адресу ДП "Славський лісгосп" та Анатолія Дейнеки, чим поширив недостовірну інформацію.

Зокрема, Віталій Майборода заявив, що гроші, зароблені на продажі лісу, використовують настільки неефективно, що будівництво доріг можна вважати фактично відмиваням ("закопуванням") коштів.

На сьогоднішньому засіданні представник ДП "Славський лісгосп" та Анатолія Дейнеки заявив що його клієнти хочуть відмовитись від однієї з позовних вимог, а саме позов до автора фільму Дмитра Федоренка. Суддя задовольнив цю заяву.

Як пояснив у коментарі Варіантам представник Анатолія Дейнеки Назарій Гак, Анатолій Дейнека не мав обов'язку сьогодні бути присутнім, а про його наміри бути присутнім на майбутніх засіданнях адвокату невідомо.

Про наміри Сергія Кокоця бути присутніми на наступних засіданнях по справі Назарію Гуку також невідомо, однак він звернув увагу на велику відстань між Славськом та Пустомитами.

В свою чергу адвокати Віталія Майбороди заявили клопотання про участь у справі в якості свідків Степана Середи, Іллі Сирка та Василя Дмитришина. Суд задовольнив це клопотання.

Наступне судове засідання призначили на 1 березня.

Віталій Майборода наголосив, що він є найактивнішим та найкомпетенішим критиком роботи Анатолія Дейнеки, тому судовий процес вважає намаганнями тиснути на нього: "Мені хочуть у такий спосіб закрити рот. Вважають, що убезпечаться від появи фільмів, виступів у Інтернеті тощо. Адже по лісовій галузі такої фахової критики, як моя, немає."

Зазначимо, що Віталій Майборода є членом-кореспондентом Лісівничої академії наук України.

Також на сьогоднішнє засідання прибули громадські активісти, які провели акцію підтримки Віталія Майбороди. Зокрема члени ГО "Майдан Турківщини", депутати Ставчанської сільради Пустомитівского району та Пустомитівської районної ради, члени ГО "Активний елемент" (смт. Славське).

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація:
-->