Новини

Політика

Андрій Садовий

Андрій Садовий

Садовий хоче скидати львівське сміття на території Яворівської "Сірки"

П'ятниця, 27 січня 2017, 12:45

Андрій Садовий просив цю ділянку на ранковому засіданні комісії ТЕБ та НС за участю Гройсмана.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради. 

Сьогодні під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вивезення твердих побутових відходів у Львові за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міський голова Андрій Садовий наголосив, що місту необхідна земельна ділянка для будівництва сміттєпереробного заводу.

"Нам потрібен новий полігон. І я вітаю ініціативу обласної адміністрації стосовно ділянок, які передбачають розміщення сміттєпереробних комплексів з існуючими полігонами. Якщо б була можливість з цих трьох ділянок одну, а саме ділянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств – Яворівського ДГХП "Сірка", передати для міста Львова, я був би щиро вдячний", – наголосив Садовий.

Нагадаємо, у листопаді 2016 року голова Львівської ОДА Олег Синютка представив три земельні ділянки, які облдержадміністрація обрала для будівництва майбутнього комплексу із переробки побутових відходів, куди входить частина території цього держпідприємства.

Додамо, Володимир Гройсман із робочим візитом приїхав сьогодні до Львова для обговорення ситуації із вивезенням ТПВ з міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.