Новини

Політика

Львівський палац мистецтв

Львівський палац мистецтв

Депутати облради виборюють у Фонду держмайна Львівський палац мистецтв

Середа, 1 лютого 2017, 10:47

Депутати Львівської облради звертатимуться до Президента та Кабміну через зазіхання Фонду держмайна на Львівський палац мистецтв.

Відповідне рішення прийняли вчора на сесії Львівської обласної ради, передає кореспондент Варіантів.

Депутати Львівської обласної ради звертатимуться до Президента та Кабміну щодо "спроби незаконного захоплення приміщення комунального закладу" Культурно-мистецького центру "Львівський палац мистецв", що на вулиці Коперника, 17 у Львові.

Як йдеться у депутатському зверненні, сьогодні у Господарському суді Києва розглядається справа за позовом Фонду держмайна України до Львівської облради й облдержадміністрації про визнання незаконним та скасування розпорядження й рішень, визнання права власності та витребування нерухомого майна – будівлі Львівського палацу мистецтв.

Зокрема, Спілка художників УРСР зазіхає на деякі з приміщень Львівського палацу мистецтв, оскільки саме там вона юридично зареєстрована.

"Тобто фактично спілка не була власником/користувачем майна, на яке претендує Фонд держмайна України, а отже, таке майно згідно з чинним законодавством не належало до державної власності", – йдеться у тексті звернення.

Також у документі зазначено, що у будинку №17 на вулиці Коперника зареєстрований та функціонує комунальний заклад Львівської облради "Львівський палац мистецтв".

"Такі дії Фонду держмайна України можуть призвести до того, що заклад не зможе здійснювати свою діяльність без належних, пристосованих для цього приміщень, внаслідок чого виникне питання вивільнення працівників та припинення діяльності закладу, – йдеться у зверненні. – У свою чергу, Львівська область безпідставно та поза волею територіальної громади Львівської області позбудеться одного з найвагоміших культрних продуктів – щорічного книжкового форуму, що став своєрідним брендом Львівщини".

Нагадаємо, у липні 2012 року депутати Львівської обласної ради під час засідання комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації одноголосно вирішили не передавати у державну власність Львівський палац мистецтв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.