Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Дрон-школа

Понеділок, 6 лютого 2017, 19:46

Посібник з використання дронів в журналістиці підготовлено в рамках Школи екологічного інноваційного репортажу

Дрон-школа

ІА «Варіанти» спільно з партнерами та за підтримки Freedom House підготували посібник для журналістів, які висвітлюють екологічну тематику. 

В основу посібника покладено матеріали тренінгів, які відбулись в рамках проекту "Школа інноваційного екологічного репортажу", з законодавства України в екологічній сфері, написання мультимедійних репортажів, а також роботи з дронами.

«Ми сподіваємось, що посібник буде корисним для не лише журналістів, але й для всіх, хто пише на екологічну тематику, адже намагались роботу Школи інноваційного репортажу  побудувати на досвіді, який особисто отримали в ході реалізації проекту «Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини».  Перед тренерами ми ставили всі питання, які виникали в ході наших журналістських розслідувань.  І вони допомагали нам шукати на них відповіді, - розповіла керівник проекту Ірина Марушкіна. - Ми також усвідомлюємо, що наш посібник це перша спроба дати відповідь на питання про те, як використовувати дрони в роботі журналіста, які є методологічні вимоги до цього і які перспективи аерофотозйомка відкриває для журналістів в проведенні розслідувань не лише на екологічну тематику».

Нагадаємо, проект Школа інноваційного екологічного репортажу реалізований ІА "Варіанти", Товариством "Зелений хрест", кафедрою нових медіа факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, департаментом екології Львівської ОДА, а також громадськими організаціями РМЕО «ЕКОСФЕРА», Центр «Антикорупційна платформа» і Центр соціальних ініціатив "АТОМ" за організаційної та фінансової підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.

В рамках проекту відбулись навчання для 45 журналістів і блогерів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, були проведені журналістські розлідування та створені мультимедійні репортажі з використаннім аерозйомки. 

З посібником можна ознайомитись тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.