Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

соцмережі

iPress.ua

Вівторок, 21 лютого 2017, 11:50

На Львівщині кіберполіція взялась за суїцидальні ігри у соцмережах

соцмережі

Поліцейські шукають осіб, які поширюють серед дітей у Вконтакте небезпечні ігри «Синій кит», «Тихий дім», «Розбуди мене о 4.20».

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.

У Львові правоохоронці зареєстрували три звернення, у яких йшлося про участь неповнолітніх у суїцидальних іграх та про подіїпов'язані з цим.

За кожним з таких повідомлень поліцейські провели ретельну перевіркуз дітьми працювали психологи, проте інформація про наміри неповнолітніх покінчити життя самогубством не підтвердилась.

Зокрема, мова йде про ігри «Синій кит», «Тихий дім», «Розбуди мене о 4.20» та інших подібних, які розповсюджуються серед дітей у соціальних мережах.

«Ми спільно з працівниками освіти проводимо з дітьми бесідироз'яснюємощо брати участь у побіних іграх неприпустимо, а також наголошуємо, що потрібно негайно повідомляти про такі пропозиції, якщо вони надходять. Над вирішенням такої проблеми працюють і працівники поліції Львівщини, і освітяни, і кібеполіція, яка виявляє осіб, причетних до створення подібних груп у соцмережах»,  розповів начальник Головного управління Національної поліціїу Львівській області Валерій Середа.

Правоохоронці закликають батьків бути пильними, в першу чергу, до тих дітей, які зареєстровані у Вконтакте.

«Звертаюсь до батьків, поговоріть із дітьми і переконайте, щоб вони відразу повідомляли вам про те, що невідомі пропонують переглянути страшний фільм або прослухати якусь музику, або вчинити якісь дії, наприклад, серед ночі», додав Валерій Середа.

Психологи також радять частіше спілкуватись із дітьми про те, з ким і про що вони спілкуються в Інтернеті, чи не надходять їм дивні пропозиції, погрози, а також чи не виходять із ними на контакт незнайомці.

Нагадаємо, у Львові школярка перерізала собі вени, граючись у соцмережі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.