Новини

Соціум

вирубка дерев

вирубка дерев

Вівторок, 21 лютого 2017, 12:401403

На Пустомитівщині дослідне господарство "Оброшине" судиться зі сільрадою через заборону рубок

Ставчанська сільрада заборонила проводити будь-які рубки на її території, проте держпідприємство "Оброшине" вважає це втручанням у свою господарстку діяльність.

Про це йдеться у матеріалах Пустомитівського райсуду.

Державне підприємство "Дослідне господарство "Оброшине" Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України подало в суд на Ставчанську сільську раду (Пустомитівський район) з вимогою скасувати рішення щодо заборони лісових рубок.

Сільський голова Ставчан Петро Панахид пояснив, що таке рішення сільрада прийняла через те, що "при перевірці діяльності ДП ДГ "Оброшине" екологи виявили порушення".

"Тому Ставчанська сільрада прийняла рішення заборонити на її території будь-які рубки. А ДП ДГ "Оброшине" подало на нас до суду з вимогою скасувати однин із пунктів цього рішення, оскільки це є нібито втручання в їхню господарську діяльність", – розповів Петро Панахид.

Як вдалося з’ясувати Варіантам від незалежних екологів, восени минулого року на території Ставчанської сільради виявили незаконну рубку дубів.

Відтак у п’ятницю, 24 лютого, о 10:00 год. у Пустомитівському районному суді розглядатимуть позов ДП ДГ "Оброшине" до Ставчанської сільради.

Третьою особою у справі виступають Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та "Галсільліс".

Зазначимо, село Ставчани Пустомитівського району на півночі межує зі селом Оброшине, де розташований Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН України, якому підпорядковується ДП ДГ "Оброшине".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.