Новини

Соціум

Знесіння

Знесіння

commons.wikimedia.org

Середа, 22 лютого 2017, 15:55873

Забудову у парку «Знесіння» визнали незаконною

Суд заборонив будівництво на вул. Довбуша, 15 у парку «Знесіння».

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Відтак, 20 лютого Господарський суд Львівської області задовільнив позов військової прокуратури Західного регіону про визнання недійсним договору оренди землі та витребування з чужого незаконного володіння земельної ділянки, яка знаходиться у парку «Знесіння» на вул. Довбуша, 15.

Як зазначили у прокуратурі, наприкінці 2008 року між Львівською міською радою та ТОВ «Архібуд» був укладий договір оренди цієї ділянки площею 2,89 га, на якій стартували будроботи.

Як заявив військовий прокурор регіону Олег Сенюк, у лютому цього року фірма звернулася до державного реєстратора за реєстрацією на цій землі забудови, однак, під час процедури не було зазначено ступінь забудови, точне місце розташування майна.

«Це не виключає продовження забудовником будівельних робіт та ймовірність ствердження ним, що будівельні роботи, які виконані після 6 лютого 2017 року, були виконані до цієї дати», – наголосив Олег Сенюк.

Відтак, суд наклав арешт на земельну ділянку та заборонив усі будроботи.

Нагадаємо, ще у 2014 році Галицький районний суд Львова скасував ухвали Львівської міськради щодо забудови земельної ділянки, площею 2,83 га на вул. Довбуша, 15.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.