Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

парк І. Франка

Четвер, 2 березня 2017, 13:26

У Львові виділили землю для будівництва підземного паркінгу

парк І. Франка

Паркінг збудують перед університетом ім. І.Франка, а саму площу перетворять на пішохідну зону.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати затвердили реконструкцію площі перед головним корпусом ЛНУ ім. І. Франка для будівництва підземного майданчика для паркування. Це рішення підтримали 60 депутатів.

"Проектом передбачається залучити інвестора для реконструкції площі перед ЛНУ ім.І.Франка, таким чином створивши умови для збільшення зручності та комфортного перебування на площі мешканців та збудувати багаторівневий підземний майданчик для паркування, який складатиметься з не менше ніж 2-х рівнів та вміщатиме не менше 350 автомобілів для вирішення проблеми із паркуванням у центральній частині Львова", – заявила начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольга Сивак.

Реконструкція площі перед університетом також передбачає її озеленення, заміну мощення та перетворення цієї площі на пішохідну зону. Щодо паркінгу, то він повинен вміщувати не менше 350 авто на площі 1 га.

Реконструкцією площі та будівництвом паркінгу займатиметься ЛКП "Зелений Львів". Також у парку ім. І. Франка проводитимуть археологічні дослідження.

Нагадаємо, про облаштування такого підземного паркінгу Львівська міськрада говорила ще у 2014 році. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.