Новини

Політика

Львівський протитуберкульозний диспансер

Львівський протитуберкульозний диспансер

loda.gov.ua

Вівторок, 14 березня 2017, 14:081132

Львівський протитуберкульозний диспансер реорганізують

Приміщення трьох амбулаторних відділень виставлять на аукціон.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Як наголосила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, Львівський протитуберкульозний диспансер із трьома амбулаторними відділеннями із Львівською обласною лікарнею позалегеневого туберкульозу планують реорганізувати у єдиний обласний протитуберкульозний диспансер.

За її словами, натомість будуть створені амбулаторне відділення, дитяче стаціонарне відділення на 50 ліжок та відділення позалегеневих форм туберкульозу на 70 ліжок.

"Недоцільно утримувати таку громіздку мережу стаціонарних ліжок у системі. На утримування приміщень у належному стані, сплату комунальних послуг та заробітну плату використовуються величезні кошти. Реформування фтизіатричної служби Львівщини забезпечить ефективну системи протитуберкульозної допомоги населенню області у відповідності до сучасних міжнародних практик", – зазначила Ірина Микичак.

А приміщення трьох амбулаторних відділень на вул. Лемківській, 24, вул. Личаківській, 233 та вул. Устияновича, 14 Львівська обласна рада планує продати з аукціону.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.