Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська філармонія

Вівторок, 14 березня 2017, 14:30

У Львові добровольчі батальйони готують маніфест з приводу блокади ОРДЛО

Львівська філармонія

Добровольці-учасники АТО засудили затримання і побиття учасників блокади ОРДЛО на редутах та заявили про підтримку та солідарність з ними.

Сьогодні у Львівській обласній філармонії члени добровольчих батальйонів зробили заяву з приводу використання сили щодо учасників блокади окремих районів Луганської та Донецької областей.

Так, вони оголосили, що засуджують використання сили до учасників блокади і закликали до конструктиву.

За словами керівника Львівського структурного підрозділу ГО "Правий Сектор" Тараса "Хаммера" Бобанича, після вчорашньої наради у ЛОДА, де були присутні силовики, представники добровольчих батальйонів висунули свої вимоги, а саме звільнення затриманих учасників блокади, надання їм медичної допомоги.

Як зазначив представник батальйону "ОУН", одному із учасників АТО з Львівщини, неповнолітньому, інкримінують тероризм. Двоє членів батальйону зараз перебувають під вартою, їм також інкримінують тероризм.

Заява була оголошена після завершення благодійного концерту у Львівській філармонії, приуроченого Дню українського добровольця, а саме після виступу рок-гурту "Тінь Сонця".

Наприкінці виступу голів громадських організацій попросили підпистати спільну заяву, текст якої напрацьовують у кулуарах філармонії. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.