Новини

Економіка

авто

авто

У лютому на Львівщині ремонт автівок подорожчав на 16%

П'ятниця, 24 березня 2017, 15:50

У лютому, порівняно з січнем, збільшилася вартість ремонту авто та утримання житла.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Загалом, за місяць ціни на споживчому ринку області підвищились на 0,7%, а в Україні – на 1,1%. 

Зокрема, одяг і взуття подешевшали у середньому на 2,1% за рахунок акційних знижок на зимовий асортимент товарів.

У житлово-комунальній сфері на 1,8% збільшилася вартість послуг з утримання та ремонту житла. Вартість комунальних послуг не змінилась, а матеріали для ремонту житла подорожчали на 1,2%.

Зросла також вартість послуг нотаріусів на 8,2%, плата за користування кабельним телебаченням – на 4,2%, ремонт електропобутових товарів – на 3,7%, хімічне чищення одягу – на 3,3%, ремонт взуття – на 2%, послуги готелів – на 1,8%.

У сфері транспорту темп приросту цін становив 3,4%. На 16,2% збільшилася вартість обслуговування та ремонту транспортних засобів. Вартість транспортних послуг зросла у середньому на 5,2%. Значно подорожчав проїзд у приміському автобусі – на 12%, у міжміському автобусі – на 4,4%.

Разом з тим, на 3,8% знизилася вартість перевезень авіаційним пасажирським транспортом, на 1,6% – проїзду у міжміському поїзді. Ціни на паливо та мастила підвищились на 2,6%.

У сфері охорони здоров’я збільшилася вартість послуг лікарень на 4,1%, консультативних та діагностичних послуг – на 3,1% і 2% відповідно.

Вартість послуг освіти збільшилася на 0,5%, головним чином за рахунок підвищення плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 2,4% та навчання на курсах іноземних мов – на 3,3%.

Нагадаємо, у січні, порівняно з груднем 2016 року, виросли ціни послуги зв'язку та пальне.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.