Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Ізраїль. Політична історія

Понеділок, 20 березня 2017, 09:50

У Львові представили посібник з політичної історії Ізраїлю

Ізраїль. Політична історія

Авторами першого україномовного посібнику для студентів з політичної історії держави Ізраїль стали ізраїльські вчені професор Володимир Ханін і Велвл Чернін, а також професор ЛНУ ім. І.Франка Анатолій Романюк.

Володимир Зеєв зазначив, що це - перше україномовне комплексне дослідження, посібник з даної теми. Його поява викликана тим, що львівський університет став першим в Україні вищим навчальним закладом, в якому студенти вивчають політичну історію держави Ізраїль, а не просто чують про цю державу в рамках інших дисциплін.

«Це наукова монографія, яка пропонується для академічного вивчення. Вивчення політичної історії Ізраїлю повинно стати частиною академічної освіти. Вона допомагає зрозуміти, що відбувається на Близькому Сході і яке місце в цих процесах Ізраїлю. Ми писали цю книгу не як підручник, а як результат певних роздумів, досліджень, включно з оперативною аналітикою», - сказав він.

Анатолій Романюк наголосив на тому, що Україна і Ізраїль молоді національні держави. Для України політичний досвід Ізраїлю є не менш цікавим і важливим, ніж досвід сусідніх європейських держав.

«Ми залучили до написання ізраїльських вчених, які чудово володіють матеріалом. Разом з тим в посібнику комплексно висвітлена проблема політичної історії євреїв на українських землях, включно з сучасним етапом», - додав він.

Автори подякували за підтримку проекту представникам консульства Ізраїлю та ректору ЛНУ ім. І.Франка Володимиру Мельнику і висловили переконання, що співпраця буде продовжена.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.