Новини

Інфраструктура

вул. Личаківська

вул. Личаківська

Panoramio

Вулицю Личаківську у Львові перекриють до осені

Понеділок, 20 березня 2017, 17:37

З 24 березня стартує капітальний ремонт вул. Личаківської.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як заявив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, тут буде проведена реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі і ремонт усіх комунікацій.

Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур», а роботи триватимуть 8 місяців. Їхня орієнтовна вартість складає 6 млн євро. 

«Цього року плануємо провести капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної). Роботи плануємо розпочати з кінця цього тижня – з п’ятниці. Тут буде проведена реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і ремонт усіх комунікацій», – наголосив Олег Береза.

Ремонт дороги напо вул. Личаківській здійснюватиметься у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова, щоб відновити рух трамваю №7. Другий етап – роботи на ділянці до вул. Б.Котика. І третій етап – роботи на ділянці від вул. Б.Коти до вул. Пасічної.

«Під час закриття на ремонт вул. Личаківської (від вул. Мечникова до вул. Пасічної) буде здійснюватися об’їзд громадського транспорту по вул. Некрасова у два боки і приватного транспорту – по вул. Репіна – вул. Сагайдачного – вул. Крупярська теж у два боки», – розповів в.о. начальника управління транспорту Львівської міськради Олег Партика.

Він додав, що наразі вулицею курсують 10 громадських маршрутів. Відтепер усі вони їздитимуть вулицею Некрасова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.