Новини

Політика

брати Дубневичі

брати Дубневичі

Брати Дубневичі передали військовим в зоні АТО 5 позашляховиків

Четвер, 23 березня 2017, 17:59, Прес-реліз

Спільними зусиллями волонтерів та за фінансової підтримки народних депутатів України Ярослава Дубневича та Богдана Дубневича вдалося придбати п'ять повнопривідних автівок для української армії, які відправили в зону АТО.

22 березня у Києві позашляховики передали волонтерам з Благодійного Фонду допомоги армії "Повернись живим!"

Через кілька днів ці автомобілі на передовій в Авдіївці передадуть в розпорядження 72 бригаді. За словами народного депутата Ярослава Дубневича, він з волонтерами співпрацює від самого початку воєнних дій на сході України. Під час загострення ситуації під Авдіївкою з власної ініціативи зустрівся із засновником волонтерської організації "Повернись живим" Віталієм Дейнегою та запропонував допомогу.  

"Для мене допомога нашим військовим – це обов'язок. Патріотичний обов'язок долучитись до протистояння з ворогом. Сподіваюся, ці позашляховики допоможуть хлопцям з більшою потугою протистояти ворогу. Разом з волонтерами сам неодноразово їздив на Схід, тому знаю, наскільки потрібні ці машини там. Відколи почалася війна, активно допомагаю нашим хлопцям, завжди тримаю з ними зв'язок та стараюся оперативно реагувати на їхні прохання", – зазначив Ярослав Дубневич.

Нагадаємо, ще у листопаді минулого року волонтерський фонд "Повернись живим" та громадське об'єднання "Народний тил" започаткували акцію "Е-десятина". Волонтери надіслали листи народним обранцям, які вказали найбільше статків у електронних деклараціях, аби ті зробили пожертви на армію.

За словами засновника фонду "Повернись живим" Віталія Дейнеги, 5 позашляховиків, які передали Ярослав та Богдан Дубневичі, на даний час є найбільшою пожертвою в межах ініціативи "Е-десятина". "Акція продовжує приносити плоди. Дякую всім, хто поширює, пише листи та висвітлює цю роботу. Тим самим ми робимо сильнішою нашу армію", – написав волонтер на своїй сторінці у Facebook.

Одним з перших відреагував і підтримав таку ініціативу народний депутат Ярослав Дубневич.

У своєму блозі політик заявив: "Акція дуже правильна і тільки завдяки допомозі якомога більшого числа жертводавців ми зможемо ефективно протистояти московському агресору. Особливо це стосується тих, хто може допомагати, тобто людей заможних. Ми з братом Богданом завжди допомагали і надалі не перестанемо підтримувати наших військових".

Окрім цього, Ярослав та Богдан Дубневичі обговорили з волонтерами майбутню співпрацю. Найближчим часом мають на меті запустити проект виготовлення автономних безпілотників.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.