Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Синютка

Олег Синютка

Вівторок, 28 березня 2017, 14:48

Синютка дивується з роботи Грінери та Львівспецкомунтрансу

Голова ЛОДА Олег Синютка також припускає що у Львівській міській раді зацікавлені аби невивезення сміття зі Львова тривало якнайдовше.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації:

"Я був абсолютно подивований тим розвитком подій, що відбулись протягом останнього тижня, – коли, здається, багато речей діється всупереч тому щоби забезпечити вивіз твердих побутових відходів з території міста Львова. Я вчора висловив незадоволення двом львівським компаніям, одна з яких є комунальним підприємством, а інша увійшла на ринок вивезення твердих побутових відходів нещодавно і усунула таким чином ті компанії що працювали протягом десяти років останніх років. Вони є двома компаніями, які не забезпечили вивіз твердих побутових відходів з тих майданчиків, які вони обслуговують."

Голова ЛОДА запевнив, що йому відомо про факти вивантаження будівельного сміття на в'їзді сміттєзвалище Буська, де таким чином перегордили виїзд, залишення сміття біля сміттєзвалища Мостисьок. Він наголосив на тому, що ці випадки збурюють ситуацію, яка склалась з виезенням сміття зі Львова. Очільник Львівщини припустив:

"Сьогодні складається таке враження, шо внутрішні сили у самій Львівській міській раді є зацікавленими, аби проблема невивезення твердих побутових відходів тривала у Львові якнайдовше. Я переконаний шо після зустрічі з міським головою і обговорення цієї проблеми, буде відповідне доручення комунальному підприємству і тому підприємству, яке прийшло недавно на ринок вивеення ТПВ у Львові стосовно не саботування вивозу, і завершення  очищення Львова від сміття."

Олег Синютка додав, що на сьогодні не вивезено сміття з майданчиків, що обслуговує ЛКП "Львівспецконмунтранс" і "Грінера Україна". Олег Синютка також оприлюднив статистику по вивозу сміття з майдначиків, що облслуговує компанія "Грінера Україна":

"Зокрема, мене дивує, шо за цілу добу кількість невезених майданчиків компанії "Грінера", що зменшилась з 50 тільки до 45. Тобто маючи відповідну техніку, можливості, доступ до полігонів, вивезли сміття тільки з п'яти майданчиків, дивує відстутність належної організації праці. Так само дивує те, що львівське комунальне підприємство з деяких майданчиків вивезло сміття з контейнерів, але в той же час не прибрало те сміття, яке валяється навокло контейнерів."  

Олег Синютка сподівається, що після сьогоднішньої розмови з міським головою Львова, Андрій Садовий, який, можливо, був непоінфромованим у такій ситуації, дасть відповідне доручення аби підприємства, які йому підпорядковані, вивезли сміття з міста.

Нагадаємо, станом на вчора, за інформацією ЛОДА, "Грінера Україна" та "Львівспецкомунтранс" не справлялися із вивезенням сміття зі Львова.

Зазначимо, власником ТОВ "ГрінЕра Україна" є радник мера Львова Андрія Садового Богдан Михалусь, який проживає у США. Компанія виграла конкурс на вивіз сміття з Галицького району Львова.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.