Новини

Соціум

ЗНО

ЗНО

П'ятниця, 31 березня 2017, 17:411047

В Україні стартує пробне ЗНО

1 квітня розпочнеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

Зокрема, пробне тестування розпочнеться о 11:00 год з української мови і літератури. Пробне ЗНО з інших предметів відбудеться 8 квітня.

Цьогоріч для учасників пробного ЗНО діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 1 квітня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 8 квітня, а з інших навчальних предметів – 14 квітня.

Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті, хто вніс свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Нагадаємо, цього року для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвалися 132 012 учасників, з них більше 11 тисяч – зі Львівщини.

А основну сесію ЗНО буде проведено з 23 травня до 16 червня. Також відбудеться додаткова сесія з 3 до 12 липня, на яку можна буде зареєструватися з 3 до 20 травня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.