Новини

Політика

Грибовицьке сміттєзвалище

Грибовицьке сміттєзвалище

Синютка просить у Малехова землю для Грибовичів

Вівторок, 4 квітня 2017, 16:40

Львівська ОДА закликає владу Малехова виділити землю для укріплення дамби сміттєзвалища.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні  під час робочої наради щодо стану виконання робіт із наведення порядку на Грибовицькому сміттєзвалищі голова Львівської ОДА Олег Синютка закликав владу Малехова виділити земельну ділянку, необхідну для реконструкції існуючої дамби на сміттєзвалищі.

«Ситуація із сміттєзвалищем у випадку зволікання укріплення дамби може перерости у вищий рівень. Для її стабілізації необхідна додаткова земельна ділянка для укріплення дамби площею орієнтовно 3 га, на якій зараз є озера інфільтратів та відходи, які зсунулись», – зазначив Олег Синютка.

За його словами, укріплення дамби необхідне, щоб запобігти потраплянню інфільтратів до річки Малехівки.

Відтак, для розробки такого проекту та погодження його державною технічною експертизою необхідно отримати в користування земельну ділянку Малехівської сільської ради. А коли Львівська міська рада отримає дозвіл на проведення робіт, можна приступати до першочергових протиаварійних заходів.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Малехів відмовився виділити Львову землю для рекультивації Грибович, однау у грудні минулого року Львівська міськрада повторно звернулась до влади Малехова щодо виділення 3,5 га землі.

Також у січні цього року мешканці сіл Грибовичі та Малехів на Грибовицьокму сміттєзвалищі завадили провести брифінг міському голові Львова та його підлеглим.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.