Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Вирубка у Карпатах

Вирубка у Карпатах

Середа, 5 квітня 2017, 10:55

Підрядники Турківського ДЛГП «Галсільліс» проводять рубки попри заборону

Активісти ГО "Майдан Турківщини" в Ісаївському лісництві Турківського ДЛГП "Галсільліс", в урочищі Кропивник 1 квітня зафіксували факт незаконної рубки. 

Про це Варіантaм повідомив депутат Старосамбірської районної ради Василь Курій. 

Рубка проводилась підрядником ТзОВ "Дуко", в особі ФОПa Савка Андрія Вячеславовича. 

На місце злочину активісти "Майдан Турківщини" викликали місцеву поліцію і прокуратуру. Поліцією було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 ККУ. 

«Підрядник порушив закон і розпорядження голови Львівської ОДА, якими на період з 1квітня по 15 червня 2017 р. для охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин заборонені всі рубки. Як бачимо, розпорядження Львівської ОДА для тих, хто укладає договора з Турківським ДЛГП "Галсільліс” не стосуються, але керівництво запланувало на і розписало поміж підрядниками рубки. В урочищі ,,Кропивник” багато рекреаційних зон, де ростуть первоцвіти занесені до Червоної Книги України. Проте для трелювання лісу використовувався гусеничний трактор, що заборонено іншим законом», – пояснив ситуацію Курій.

"На дії активістів та поліції  Савка А.В. відреагував агресивно (попередив, що привезе легіон з шевронами 180 чоловік і наведе порядок в Турці), пояснивши, що йому треба будувати хату і буде рубати, бо він заплатив гроші. Все це зафіксовано на відео", – додав Курій. 

Загалом на протягом 2015-2016 років по статті 246 ККУ (незаконна порубка лісу) порушено у Турківському районі 130 впроваджень, у  Старосамбірському - 87 проваджень. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.