Новини

Соціум

сервісний центр МВС

сервісний центр МВС

Четвер, 6 квітня 2017, 16:351150

На Львівщині запрацював сервісний центр МВС на колесах

Першими містами, де курсуватиме мобільний сервісний центр МВС, стали Кам’янка-Бузька та Сколе.

Про це повідомив кореспондент Варіантів.

6 квітня у Кам’янці-Бузькій відкрили мобільний сервісний центр МВС, що обслуговуватиме відалені населені пункти області. 

"Львівщина стала першою серед областей України, яка розпочала надання послуги через мобільні пересувні сервісні центри. У межах 5-10 хвилин, маючи медичну довідку, можна за 206 гривень поміняти старі водійські права на нове посвідчення водія міжнародного взірця. Важливо, що користувачі такого сервісного центру можуть отримати реєстрацію транспортних засобів", – пояснив заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук.

Першим, хто обміняв своє водійське посвідчення старого зразка на нове став голова ЛОДА Олег Синютка. Він зазначив, що давно хотів обміняти посвідчення, адже його посвідчення старого зразка видане 17 років тому.

Як розповів речник регіонального сервісного центру МВС у Львівській області Ярослав Альохін, аби мобільний сервісний центр приїхав у наслений пункт, мешканці повинні зробити мінімум 10 заявок до органу місцевого самоврядування (районна/селищна рада) на отримання послуг. Після чого населений пункт потрапляє у графік виїздів.

Вони створені для надання послуг з реєстрації та перереєстрації авто, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. 

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.