Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Пересувний цирк у Львові

circus-riviera.com

П'ятниця, 7 квітня 2017, 11:45

Садовий відмовився скасувати заборону щодо пересувних цирків у Львові

Пересувний цирк у Львові

Львівська міськрада відмовилася розглянути рішення Антимонопольного комітету про скасування заборони на діяльність пересувних цирків у місті.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів з засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Сьогодні виконком міськради відмовився розглядати та виконати рішення адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо поновлення роботи пересувних цирків на території міста.

Зазначимо, діяльність мобільних цирків у Львові заборонили у липні 2016 року через жорстоке поводження з тваринами.

"Рішення виконкому по забороні пересувних цирків на території Львова підтримали громадські активісти, які захищають права тварин. Проте Антимонопольний комітет вирішив, що таким чином ми обмежуємо права на здійснення підприємницької діяльності, виніс відповідне рішення і скерував нам на розгляд", – наголосила начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, у березні Антимонопольний комітет зобов'язав міськраду скасувати заборону на діяльність пересувних цирків у Львові. Згідно з цим рішеннням, Львівська міськрада безпідставно заборонила діяльність пересувних та мобільних цирків на площі Ринок у місті, порушивши при цьому закони про захист економічної конкуренції.

Тому комітет зобов'язав міськраду протягом місяця скасувати цю заборону та зазначив, що органи місцевого самоврядування не мають повноважень забороняти діяльність цирків.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року міськрада також заборонила встановлення будь-яких видів атракціонної техніки на площі перед Оперним театром.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.