Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Великдень у Львові

Великдень у Львові

Понеділок, 10 квітня 2017, 18:25

10 квітня: найпопулярніші запити у Google

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 10 квітня, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію про теракт у Єгипті в християнському храмі міста Танта, який трапився 9 квітня, у Вербну неділю.

Зокрема, у результаті вибуху у церкві, де на святкування Вербної неділі зібралися представники місцевої громади коптів, загинули 21 людина, ще понад 50 отримали поранення, а відповідальність за теракт проти місцевої християнської громади коптів на даний момент не взяла жодна з організацій. За деякими даними, терористичний акт здійснив смертник.

Зазначимо, християни-копти складають близько 10% населення Єгипту. Протягом багатьох століть вони мирно співіснують з більшістю мусульманських громад. На Близькому Сході Коптська православна церква є найбільшою громадою християн.

Окрім цього найбільше зацікавила українців новина про те, що пошуковий гігант Google представив дудл, присвячений 80-річчю з дня народження поетеси Белли Ахмадуліної.

Ахмадуліна почала писати вірші ще у шкільні роки, а у віці 22 років поетеса написала один зі своїх найвідоміших творів "По улице моей уже который год...". Крім того, Ахмадуліна зіграла роль журналістки у фільмі Василя Шукшина "Живе такий хлопець". Стрічка отримала головну нагороду кінофестивалю у Венеції – Золотого лева. Поетеса підтримувала дисидентський рух в СРСР. 

Ці запити набрали понад 2 тисячі українців.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.