Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

жебрацтво у Львові

жебрацтво у Львові

Четвер, 27 квітня 2017, 11:36

Садового вимагають розібратися із жебраками та собаками у Львові

Львівські депутати незадоволені ситуацією із процвітанням жебрацтва у місті.

Про це повідомила сьогодні під час сесії Львівської міської ради депутат фракції Громадський рух "Народний контроль" Ірина Оршак.

"Останнім часом у центральній частині Львова можна спостерігати значний зріст жебрацтва як неповнолітніх, нібито хворих людей та осіб з тваринами, зокрема, з собаками. Ця проблема активно обговорюється у соціальних мережах. Однак складається враження, що жодних дій з боку місцевої влади щодо припинення цих правопорушень не здійснюється. Така бездіяльність наштовшує на думку, що хтось покриває злочинні дії правопорушників", – наголосила Ірина Оршак.

За її словами, в українському законодавстві за жебрацтво передбачена відповідальність, а ЛКП "Муніципальна дружина", яка б мала цим займатися, ігнорує цю ситуацію.

"Цьогоріч на утримання цього підприємства із міського бюджету виділено 15 млн грн. "Муніципальна дружина" має взятися за виконання своїх безпосередніх обов’язків і провести негайні дії з припинення правопорушень та злочинних дій на території Львова, а винних осіб прошу притягнути до відповідальності", – додала Ірина Оршак.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.