Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська міськрада

Четвер, 27 квітня 2017, 15:10

У Львові перейменували Агенцію з підготовки подій та виділили три мільйони

Львівська міськрада

Львівські депутати виділили додаткові кошти та перейменували комунальне підприємство "Агенція з підготовки подій".

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати погодили перейменування ЛКП "Агенція з підготовки подій" в ЛКП "Львівське конференц-бюро" та збільшення статутного капіталу цього підприємства.

Це рішення підтримали 39 депутатів.

Як наголосив в.о. начальника управління культури Львівської міськради Михайло Мороз, підприємство перейменовують для приведення назви у відповідність з європейськими стандартами та забезпечення розуміння напрямків діяльності підприємства.

Щодо статутного капіталу підприємства, то у грудні 2016 року міськрада виділила "Агенції з підготовки подій" 13 174 293 грн з бюджету Львова. Станом на 1 березня статутний фонд підприємства становить 189 293 грн, а у 2017 році було затверджено план використання коштів цього комунального підприємства у 4 млн грн.

"Для приведення у відповідність розмірів статутного капіталу до бюджетних призначень з міського бюджету Львова на 2017 рік пропонуємо збільшити розмір статутного капіталу ЛКП "Львівське конференц-бюро" на 3 810 707 грн", – заявив Михайло Мороз.

Відтак, наразі новий статутний капітал ЛКП "Львівське конференц-бюро" становить 16 985 000 грн.

Нагадаємо, цьогоріч на фестивалі у Львові міськрада виділила майже 6 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.