Новини

Економіка

поліграфічна продукція

поліграфічна продукція

На Львівщині виробництво поліграфії зросло на 10%

П'ятниця, 26 травня 2017, 17:55

У січні-квітні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області зменшилось на 0,7%. 

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, скоротили обсяги підприємства переробної промисловості на 1,5%, однак наростили виробництво підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 1,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 0,4%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 6,9%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,3%), машинобудування (на 2,5%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,0%).

Крім цього збільшення обсягів виробництва відбулося на підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 10,3%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 10,1%), з виготовлення харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,8%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 1,2%).

 

Нагадаємо, у січні-березні, порівняно з першими місяцями 2016 року, виробництво промислової продукції у області збільшилося на 1,7%. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.