Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ольга Березюк

Ольга Березюк

Вівторок, 20 червня 2017, 11:09

Чиновниця Львівської ОДА вийшла під міську раду з протестом проти бездіяльності Садового

Т. в. о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Ольга Березюк вважає, що міська рада маніпулює думкою львів'ян щодо сміттєвої блокади і самостійно не хоче вирішувати проблему з вивозом відходів.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів із місця події.

Сьогодні вранці під стіни Львівської міськради з акцією протесту проти міської влади вийшла т. в. о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної держадміністрації Ольга Березюк.

Вона оголосила безстрокове голодування, адже переконана, що міська влада спекулює на сміттєвій блокаді Львова, натомість самостійно проблему з відходами вирішувати не хоче.

"Як т. в. о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації я знаю, що робиться в інформаційному просторі, наскільки є багато маніпуляцій з боку міськради щодо так званої сміттєвої блокади. Насправді дуже сумно визнавати, що все це – просто маніпуляції, адже жодних реальних кроків міська рада не зробила. Дуже мені шкода, що коли були громадські слухання в містах, які підписали меморандум, то ніхто з представників міської ради не поїхав туди. А потім міська рада кричала, що меморандум не працює. А куди вони поїхали, з ким вони говорили? Ні з ким. мені прикро, що львів'яни просто стали заручниками маніпуляцій", – розповіла Ольга Березюк.

За її словами, сьогодні вона перебуває у відпустці. А сам голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відмовляв її від такої акції-голодування.

"Відразу заявляю, що зараз я перебуваю у відпустці. Ця акція – це мій громадянський обов'язок, ніхто мене про це не просив. Хоча Олег Михайлович мене відмовляв від такої ідеї. Казав, щоб я добре подумала над цим. Я подумала і от сьогодні я під міською радою. Це моя така ідея, якщо хтось є охочий приєднатися, то я всіх запрошую. Як ні, то сидітиму тут сама", –пояснила Ольга Березюк.

Також вона зазначила, що готова голодувати під міською радою доти, поки міська рада та мер Львова її не почують і не почнуть робити реальні кроки, аби вирішити проблему зі сміттям.

"Я розумію, що тут (з міською радою та Андрієм Садовим, – ред.) працювали великі політтехнологи, розробили цілу стратегію та які гучні заяви робити. А де конкретні дії? Мені б хотілося, щоб міська рада взялася за голову, залишила оцей популізм, спекулювання, атракції з вивішенням приватного банера. Якщо голодування у 21 столітті – це єдиний спосіб комунікувати, як сказав Олег Березюк, то давайте теж будемо таким чином комунікувати. Я до цього готова. Буду залишатися тут і вночі і сидітиму тут доти, доки вистачить сил. Маю надію, що Садовий вирішить припинити цей популізм, поїде нарешті до людей в область і почне з ними говорити про те, щоб вони приймали на свої полігони львівське сміття", – додала Ольга Березюк.

Зазначимо, за словами Ольги Березюк, вона подала у міську раду заявку на проведення своєї акції-голодування.

Наразі коментар у міській раді щодо даної ситуації Варіантам отримати не вдалось.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.