Новини

Соціум

Victoria Gardens

Victoria Gardens

zakupy.lviv.ua

У Львові здійснили спробу рейдерського захоплення торгового центру

Понеділок, 26 червня 2017, 15:23

Колишній керівник ТзОВ "Фенікс-капітал", що є власником ТРК "Victoria Gardens", зробив спробу рейдерського захоплення підприємства.

Про це повідомляє прес-служба ТРК "Victoria Gardens".

23 червня група молодиків спортивної зовнішності в супроводі звільненого у грудні 2016 року колишнього керівника підприємства намагалась захопити адміністративну частину будівлі торгово-розважального комплексу. Вони були готові проголосити Оджаклі Айтача новим директором підприємства, надавши виписку з єдиного державного реєстру, яка була виготовлена на підставі завідомо сфальсифікованих документів про продаж корпоративних прав підприємства та усунення діючого керівництва.

Завдяки злагодженим діям адміністрації ТРК "Victoria Gardens" та втручанню поліції незаконні дії рейдерів були припинені, а повноваження діючого керівництва підприємства відновлені. За фактом рейдерського захоплення підприємства та підробки документів відкриті кримінальні провадження, ведеться досудове розслідування.

Адміністрація ТРК "Victoria Gardens" запевняє своїх партнерів, орендарів та відвідувачів, що ситуація перебуває під контролем, а підприємство працює у звичайному режимі. Керівництво "Victoria Gardens" не виключає подальші спроби рейдерів захопити об'єкт шляхом пред'явлення державним реєстраторам чи нотаріусам пакету підроблених документів, спрямованих на заміну учасників (власників) підприємства та його керівників-підписантів. Вони наголошують, що повноважними посадовими особами підприємства є директор Євгеній Король та перший заступник директора Ергюль Кадем.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.