Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вулиця Карбишева

вулиця Карбишева

google.com.ua

Четвер, 29 червня 2017, 16:21

Депутати заморозили перейменування вулиці Карбишева

Депутати Львівської міської ради мали перейменувати вулицю Дмитра Карбишева.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати не змогли прийняти ухвалу про перейменування вулиці Д. Карбишева на вулицю Віденську. Це рішення підтримали лише 22 депутати із 54.

За словами начальниці відділу управління культури Львівської міської ради Оксани Кулик, вулиці Д. Карбишева, що знаходиться у Сихівському районі Львова, пропонується присвоїти назву Віденська для зміцнення двосторонніх стосунків Львова та Відня та через звернення Почесного Консульства Республіки Австрія у Львові.

"Ім'я генерала Дмитра Карбишева не увійшло до переліку імен, які підпадають під закон про декомунізацію, однак, враховуючи численні звернення громадян, громадських організацій та активістів, комісія з перейменування вулиць вирішила рекомендувати Львівській міській раді перейменувати вулицю Д. Карбишева в рамках загальнодержавного процесу засудження радянської ідеології та пропаганди", – наголосила Оксана Кулик.

Львів'янам пропонували декілька варіантів перейменування вулиці Д. Карбишева: Красучинська; Братів Дужих; Юрія Клена; Віденська; академіка Карпенка.

Найбільшу кількість голосів отримали назви "Братів Дужих" – 728 голосів та "Віденська" – 450 голосів.     

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.