Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

преса

bug.org.ua

П'ятниця, 30 червня 2017, 13:30

На Львівщині роздержавлять вісім комунальних видань

преса

Цьогоріч їм передбачено 400 тис грн фінансової підтримки.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Відтак, 8 редакцій комунальних видань включено до переліку учасників першого етапу реформування друкованих видань. З них одна редакція перереєструвалася у незалежне видання, засновником став трудовий колектив ТЗОВ «Редакція народної газети Миколаївського району «Громада».

Для цих видань на 2017 рік передбачена фінансова підтримка у 400 тис грн у рамках регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.

Зазначимо, наприкінці 2015 року Верховна Рада прийняла закон про реформування комунальних ЗМІ.

Нагадаємо, у області нараховується 111 загальнонаціональних та місцевих телерадіомовників, з них місцевих – 65. Кабельне телебачення охоплює більше 50% населення, тут працюють 35 кабельних операторів. Супутниковим телемовленням охоплено до 30% населення, зокрема в гірських та віддалених районах.

Ліцензіями на мовлення у цифровому форматі на території області володіють 28 загальнонаціональних мовників. Водночас не вирішено питання охоплення цифровим мовленням Турківського, Сколівського, Сокальського, Радехівського, Мостиського, Яворівського, Самбірського, Старосамбірського, Золочівського, Перемишлянського, Жовківського, Миколаївського районів, а також гірських районів, прикордонної території.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.