Новини

Інфраструктура

водопостачання

водопостачання

У Львові 9 будинків залишаються без гарячої води

Понеділок, 3 липня 2017, 14:24

Ремонтні роботи на теплових мережах повинні завершити 7-10 липня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні гарячу воду отримують 1097 споживачів, ще 9 споживачів наразі не отримують теплопостачання. Причина відсутності гарячої – ремонтні роботи на теплових мережах.

У Личаківському районі гаряча вода не подається до 6 будинків: на вул. Шімзерів, 5а, 8а, 8б, 10, 12, вул. Некрасова, 10 – через гідравлічні випробовування теплових мереж від котельні на вул. Шімзерів, 1а. Завершити випробування та відновити подачу гарячої води планують 10 липня.

У Сихівському районі гарячу воду не отримують мешканці одного будинку на вул. Угорській, 8 через заміну теплової мережі. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 7 липня.

У Франківському районі гарячої води не отримують два будинки на вул. Коновальця, 97, 99а через гідравлічні випробування теплових мереж від котельні на вул. Коновальця, 99а. Роботи повинні були завершити до 30 червня.

У Галицькому, Шевченківському та Залізничному районах районах гарячу воду подаєть до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.