Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

ДАБІ

ДАБІ

ДАБІ

Середа, 12 липня 2017, 13:15

Спеціаліст ДАБІ Львова тричі обманював депутатів облради

Провідний спеціаліст Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Олег Шестак тричі надавав на розгляд профільної комісії неправдиві дані.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Вчора, 11 липня, постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради під час виїзного засідання вивчала ситуацію щодо будівництва в гуртожитку на вул. Кульпарківській, 139.

Оглянувши приміщення, комісія висловила припущення, що спорудження стін на першому поверсі у вестибюлі гуртожитку, де мешкає більше тисячі осіб, у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, може створити загрозу життю та здоров’ю людей.

Крім того, комісія звернеться до правоохоронних органів стосовно бездіяльності в цьому питанні Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, зокрема її провідного спеціаліста Олега Шестака у зв’язку із неправдивими даними, які він тричі надавав на розгляд профільної комісії.

Також депутати комісійно звернуться до суду щодо визнання недійсним факту набуття права власності.

Мешканцям же гуртожитку комісія рекомендувала звернутися до ліцензійної організації для розрахунку часу евакуації людей з приміщення гуртожитку. Цей документ може стати додатковим аргументом у відстоюванні інтересів жителів.

Варто зазначити, що комісія вже зверталася до Прокуратури Львівської області щодо надання інформації про дотримання законності при набутті права власності громадянином Любомиром Арендарем на частину приміщення гуртожитку, що розташоване на першому поверсі загального вестибюлю та підвального приміщення, враховуючи чинне законодавство в частині дотримання мораторію на відчуження майна гуртожитків.

Участь в обстеженні взяли представники департаменту державної ахітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові, ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, громадськість.

Нагадаємо, у квітні правоохоронці викрили на хабарі головного спеціаліста Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.