Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій шевців

Андрій шевців

Четвер, 20 липня 2017, 12:281926

Депутат Шевців більше не носитиме хрест Самопомочі у міськраді

Фракція "Самопоміч" у Львівській міській раді змінила керівника.

Про це повідомила прес-служба партії "Об'єднання "Самопоміч".

Колектив депутатів "Об’єднання "Самопоміч" у Львівській міській раді поклав виконання обов’язків керівника фракції на заступника голови Юрія Мельника.

"Кожен з нас прийшов працювати над розвитком міста, кожен є фахівцем у різних галузях. Великий колектив людей, активістів та нас, депутатів, працює над реалізацією багатьох стратегічних проектів, що у своєму поєднанні формують пункти програми "Львів 2020". Колектив фракції пройшов етап свого становлення як сильної, відкритої та незалежної команди. Сьогодні перед "Об’єднанням "Самопоміч" у Львові стають нові виклики, потрібно розвивати також додаткові стратегічні напрямки. Саме тому я планую зосередитися на роботі міської організації "Об’єднання "Самопоміч" – прокоментував рішення депутат Андрій Шевців.

Зазначимо, Андрій Шевців є радником міського голови Львова апарату виконкому Львівської міської ради та керівником ГО "Самопоміч", ГО "Наукова", ГО "Центр безпеки міста", працював у ЛМКП "Львівтеплоенерго", опісля перебував на посаді начальника управління внутрішньої політики Львівської міськради та був співкоординатором львівського Євромайдану.

Андрій Шевців став депутатом тЛьвівської міської ради у 2015 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: