Новини

Політика

Статут

Статут

samoorg.com.ua

У Львові готують зміни у новий статут міста

Понеділок, 24 липня 2017, 13:15

До середини вересня проводиться публічне громадське обговорення положень проекту нового статуту. Внести пропозиції можна звичайною чи електронною поштою, у ЦНАПах.

Про це йдеться на порталі депутатів Львівської міської ради.

Відповідно до ухвали Львівської міської ради від 31 березня 2016 р. №351 було утворено робочу групу з підготовки нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова. До складу робочої групи увійшли депутати Львівської міської ради, посадові особи виконавчих органів ради, громадські діячі, представники освітніх та експертних середовищ. З часу утворення, робочою групою було проведено чотирнадцять засідань.

Після кожного засідання, напрацьовані робочою групою тексти статей нової редакції Статуту, в міру їх наповнення, оприлюднювались на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у розділі "Статут міста". Окрім цього, протягом усього часу роботи, робочою групою приймались зауваження та пропозиції до опублікованого проекту Статуту від усіх бажаючих.

На цей час робочою групою завершена підготовка проекту нової редакції Статуту територіальної громади міста Львова. З текстом проекту можна ознайомитись на порталі lvivrada.gov.ua у розділі "Статут міста".

З метою вивчення думки громадськості, експертів, спеціалістів від сьогодні, 24 липня до 11 вересня проводиться публічне громадське обговорення положень проекту нового Статуту.

Пропозиції та обґрунтовані зауваження до проекту нового Статуту від усіх охочих будуть прийматися до 11 вересня у Центрах надання адміністративних послуг Львова та на електронну поштову скриньку statut.lviv@gmail.com.

Дата, час і місце заходів присвячених публічному громадському обговоренню положень проекту нового Статуту, буде оприлюднена на порталі депутатів ЛМР lvivrada.gov.ua.

Проект Статуту територіальної громади міста Львова станом на 24 липня.

Бланк для подачі пропозицій.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.