Новини

Політика

львівське сміття

львівське сміття

Очистити станцію "Північну" компанія "АВЕ-Львів" повинна до 1 серпня

Понеділок, 24 липня 2017, 14:00

Згідно з документами, частину сміття, яка зараз досі є на перевантажувальній станції, компанія "АВЕ-Львів" нібито вивезла.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, передає кореспондент Варіантів.

До 1 серпня компанія "АВЕ-Львів" повинна повністю очистити перевантажувальну станцію, що на вул. Північній. Якщо перевізник цього не зробить, то на нього чекають штрафи.

"Компанія "АВЕ-Львів" взала на себе зобов'язання до 1 серпня повністю очистити станцію "Північну". Якщо цього не буде, то, звичайно, що інші перевізники нададуть допомогу. Також по цій станції триває кримінальне розслідування тому, що частина ПТВ, яка знаходиться на перевантажувальній станції, за документами вже давно вивезена. І тому важливим є рішення слідчих органів", – зазначив Олег Синютка.

За його словами, "АВЕ-Львів" вивезла зі станції На станції "Північна" лише 600 тонн сміття. 

За даними Львівської міської ради, станом на сьогодні на перевантажувальній станції "АВЕ-Львів", що на вул. Північній, зберігається близько 6000 тонн невивезеного сміття.

"Станом на сьогодні перевантажувальні станції, що на вул. Городоцькій та вул. Богданівській, є повністю очищені, а ту, що в Винниках, сьогодні також повинні повністю очистити. Зараз там є ще 40 тонн сміття", – підсумував Олег Синютка.

Нагадаємо, Львівська ОДА може позбавити "АВЕ-Львів" частини сміттєвого ринку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.