Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівська міськрада

Львівська міськрада

Вівторок, 8 серпня 2017, 13:18

З 15 серпня львів'яни можуть подавати власні проекти на Громадський бюджет

Цьогоріч у міськраді збільшили обсяги фінансування для малих проектів – до 500 000 грн, а для великих проектів – до 3 млн грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 15 серпня до 15 вересня містяни можуть подавати власні проекти на Громадський бюджет Львова-2018. Завдяки ньому львів’яни можуть втілювати свої ідеї з розвитку міста коштом міського бюджету.

"Громадський бюджет міста стартував у 2016 році. Станом на сьогодні ми маємо 67 проектів переможців, котрі мають бути реалізовані до кінця цього року, 6 з них вже виконано. Вартість цих проектів – приблизно 20 млн грн", – розповів начальник управління "Секретаріат ради" міськради Юрій Лукашевський.

Зазначимо, навесні у Львові внесли зміни до громадського бюджету. Якщо реалізація малого проекту коштувала від 50 000 до 200 000 гривень, то тепер суму збільшили до 500 000 гривень. Натомість великі проекти можна писати в діапазоні від 500 000 до 3 мільйонів гривень.

Також цьогоріч участь в проекті можуть брати мешканці Рудно, Винник, а також смт. Брюховичі.

Нагадаємо, Варіанти писали минулоріч про одних із учасників Громадського бюджету Львова, які у своєму проекті передбачили оновлення Замарстинівського парку. Активісти виграли зі своєю ідеєю у голосуванні, відтак отримали кошти на її реалізацію. Детальніше про це можна дізнатися тут.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: