Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Василь Пісний

Понеділок, 28 серпня 2017, 10:28

Пісний отримав звання від Порошенка

Василь Пісний

Петро Порошенко присвоїв військове звання заступнику начальника СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василю Пісному.

Про це йдеться в указі Президента України від 23 серпня 2017 року.

Президент Петро Порошенко постановив присвоїти військове звання першому заступнику начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василю Пісному.

Йдеться про звання "генерал-лейтенанта".

Нагадаємо, у січні 2015 року Василя Пісного звільнили з посади начальника департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС, а у березні 2014 року Василь Пісний склав повноваження першого заступника голови Львівської облради у зв’язку з переходом на роботу в МВС.

Також 19 листопада 2015 року в ході засідання комітету з питань запобігання і протидії корупції у Верховній Раді Володимир Парасюк, який є членом цього комітету, вдарив Василя Пісного. Усе розпочалося з того, коли Василь Пісний заявив Парасюку, що він зробив для Революції гідності та для Майдану більше, ніж останній, а Парасюк оприлюднив злочинні махінації Пісного та звинуватив у неправдивій декларації про доходи.

Зазначимо, Порошенко також відзначив держнагородами 18 митців, науковців та діячів Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.