Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Василь Курій

Неділя, 10 вересня 2017, 11:46

Львівські новорухівці відмовились від участі в акції у Краковці

Василь Курій

Львівська обласна організація "Рух нових сил" на чолі з головою Василем Курієм відмовились від участі у акції-зустрічі Міхеіла Саакашвілі у Краківці. 

Василь Курій пояснив, що таке рішення було ухвалено після того, як Давид Сакварелідзе звільнив його з посади коменданта табору прихильників Саакашвілі у Краковці. 

"Близько 20.00, 9 вересня, Курій отримав повідомлення від начальника Львівської обласної поліції Валерія Середи, що у бік табору з метою розташуватися рухається більше 10-ти легкових автомобілів, у яких, за інформацією правоохоронців, є зареєстрована зброя.

Курій довів інформацію до служби безпеки табору і керівництва партії. Член Ради партії Рух Нових Сил Міхеіла Саакашвілі народний депутат Юрій Деревянко дав вказівку зустріти колону, оглянути автомобілі і не дозволити проникнення будь-якої зброї, навіть легальної, на територію наметового містечка. Як тільки керівники табору разом з правоохоронцями зупинили колону при вїзді, один з лідерів Руху Нових Сил Давід Сакварелідзе, усунув Курія від керівництва табору" - описано ситуацію у зверненні обасної парторганізації. 

Нагадаємо, сьогодні Міхеіл Саакашвілі намагатиметься повернутись в Україну, адже вважає, що позбавлення його громадянсьва є незаконним. 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.