Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Форум видавців

Форум видавців

Понеділок, 11 вересня 2017, 14:46656

Декілька ГО погрожують проведенню Форуму видавців у Львові

24-й Форум видавців у Львові цьогоріч стартує 13 вересня.

Про це повідомила прес-служба Форуму видавців.

Як заявила голова правління ГО "Форум видавців" Олександра Коваль, вже більше місяця деякі учасники 24-го Форуму видавців у Львові повідомляють про погрози на їх адресу в соціальних мережах, які стосуються їхньої творчості чи громадської діяльності.

За її словами, ГО "Форум видавців" готується до провокацій і посилює охорону всього заходу, однак минулого тижня на адресу начальника СБУ у Львівській області, міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Олега Синютки надійшов лист від зареєстрованих в Україні неформальних громадських організацій із погрозами щодо презентації книги Лариси Денисенко.

"Наші спікери та учасники не порушують жодного закону та Конституції України. Видавець і авторка книги скасували одну подію, щоб забезпечити безпеку дітей, але чи може нам хтось гарантувати, що провокації і бійки не будуть зчинені на іншій локації і при іншій нагоді?", – наголосила Олександра Коваль.

ГО "Форум видавців" закликає від влади надати учасникам і відвідувачам Форуму видавців у Львові гарантії безпеки.

"Напад на події Форуму дуже негативно відобразиться на іміджі нашої країни в світі...Зі свого боку ми готові запросити представників підписаних під листом громадських організацій та всіх охочих до мирної публічної дискусії у форматі круглого столу", – додала Олександра Коваль.

Також Коваль просить Львівську обласну раду, Львівську міську раду, Львівську ОДА, Міністерство культури, МВС, МЗС, Адміністрацію Президента, Верховну раду втрутитися у ситуацію і надати письмові роз’яснення, які дії будуть вжиті для недопущення провокацій і насильства, а також про порядок наших дій у випадку винекнення загрозливої ситуації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: