Новини

Львівська ОДА

Зустріч учасників Всеукраїнської велоестафети відбулась у Львові

Зустріч учасників Всеукраїнської велоестафети відбулась у Львові

www.zoda.gov.ua

Зустріч учасників Всеукраїнської велоестафети відбулась у Львові

Вівторок, 4 вересня 2012, 12:17

3 вересня у Львові перед пам'ятником Іванові Франкові відбулася церемонія зустрічі учасників 8-ї Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну».

 

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода урочисто передав Прапор Львівської області капітанові команди велосипедистів Львівщини, майстрові спорту Андрієві Каргуту.

Мистецькі виступи подарували учасникам зустрічі студентка Львівського державного училища культури і мистецтв Наталія Султан, танцюристи львівського клубу спортивного танцю «Аеліта» та духовий оркестр Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Проміжний старт Всеукраїнської велоестафети у Львові відбудеться сьогодні, 4 вересня. Спортсмени вирушать через Жовківський, Кам'янка-Бузький та Радехівський райони до межі Волинської області.

На проміжний фініш до Львова прибули понад 70 учасників, з команд Хмельницької, Тернопільської, Вінницької, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

На Латерському перевалі, на межі Закарпатської та Львівської областей, до учасників західного напрямку долучилася команда велосипедистів Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.