Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівські маршрутки

П'ятниця, 15 вересня 2017, 13:36

У Львові – брак водіїв маршруток

львівські маршрутки

Водії маршруток все частіше виїжджають на заробітки до Польщі, через це перевізники не мають змоги випустити на дороги Львова всі наявні автобуси.

Про це сьогодні повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, передає кореспондент Варіантів.

Сергій Бабак заявив, що у Львові сьогодні бракує водіїв міських маршруток, адже вони часто виїжджають до Польщі на заробітки.

"Головне, що треба зробити для транспортної системи Львова, – це, звичайно, збільшити кількість техніки і підняти заробітні плати водіїв наскільки це можливо. Адже водії сьогодні активно виїжджають в Польщу на заробітки", – розповів Сергій Бабак.

За його словами, в автопарку перевізників можуть стояти навіть близько 30 маршруток через те, що немає водіїв.

Нагадаємо, Сергій Бабак також вважає, що у Львові немає транспортного колапсу, а активісти навмисне висвітлюють тему щодо браку автобусів на маршрутах.

Додамо, що вчора, згідно з даними GPS-контролю, які оприлюднила ГО "За якісний транспорт", на дороги Львова знову не вийшла третина маршруток. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.