Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Метінвест у Львові

ua.all.biz

П'ятниця, 15 вересня 2017, 14:20

Львівська міськрада не дала фірмі Ахметова нерухомість

Метінвест у Львові

За рішення надати земельну ділянку в Франківському районі проголосувало 17 депутатів.

Вчора на сесії Львівської міської ради відмовлено у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки і наданні земельної ділянки площею 1,1 га в оренду терміном на 3 роки на вул. Кульпарківській,93 ТзОВ "Метінвест-СМЦ". На ній розташовані гаражі та кранова естакада залізнобетонного цеху. Цільове призначення – обслуговування складу металопрокату.

Рішення про надання цієї земельної ділянки підтримали 17 депутатів:14 – з фракції "Самопоміч", 2 – з фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність" і секретар міськради Анатолій Забарило.

Як йдетья у пояснювальній записці до проекту ухвали таке рішення дозволило б ТзОВ “Метінвест-СМЦ“ укласти договір оренди землі та провести його державну реєстрацію.

Як пояснив у Facebook депутат Львівської міськради з фракції Самопоміч Олег Шмід, у цьому місці компанія Ахметова має свою приватну власність: склади, офісні й виробничі приміщення. Юридично так називається, що ділянка під ними і біля них – обтяжена. Її ніхто не купить, не візьме в оренду, не використає в громадських цілях. Це може зробити тільки власник – компанія Ахметова. Після цього вона почне платити орендну плату в бюджет міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.