Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ВО "Батьківщина"

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Середа, 20 вересня 2017, 12:10

«Батьківщина» Львівщини вимагає чесної політичної гри від влади та інших партій

Під час пленарного засідання сесії Львівської обласної ради, яке відбулося 19 вересня, голові фракції ВО «Батьківщина» Юрію Гудимі не дозволили повністю зачитати заяву про політичний тиск.

Як повідомляє прес-служба Львівської обласної парторганізації, суть звернення полягала в тому, що проти ВО «Батьківщина»  розгорнута масштабна дискредитаційна кампанія –  як інформаційна, так і політична. Зачитавши частину тексту, Юрію Гудимі вимкнули мікрофон, мотивуючи це, нібито, регламентом пленарного засідання. Втім у самій заяві, «батьківщинівці» наголошують і на постійному його порушенні щодо саме обранців від ВО «Батьківщина».

В опозиційній політичній силі вважають такі дії президії Львівської обласної ради неприпустимими й такими, які суперечать чесній політичній боротьбі, оскільки порушують принципи демократії, свободу висловлювання, адже  заява була надзвичайно важливою для суспільства. Фракція ВО «Батьківщина» у ЛОР, незважаючи на свою опозиційність, завжди підтримувала питання  задля добробуту мешканців Львівщини – навіть ті, які радила пропрезидентська більшість.

 «Батьківщинівці» закликають також інші політичні сили, розуміючи наближеність парламентських та президентських виборів, дотримуватися об’єктивності та справедливості у своїй роботі, не використовувати брудних технологій і говорити зі своїми виборцями чесно.

ВО «Батьківщина», попри протидії цієї влади, буде і надалі докладати максимальних зусиль, щоб подолати політичний тиск й правдиво інформувати українців про реальний стан справ в нашій країні.

Ознайомитися з повним текстом заяви фракції ВО «Батьківщина» у Львівській облраді можна на сайті «Батьківщини» Львівщини.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.