Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівський локомотиворемонтний завод

maps.google.com/Anhorda

Четвер, 28 вересня 2017, 17:15

Львівський локомотиворемонтний завод має майже 30 вільних вакансій

Львівський локомотиворемонтний завод

Станом на вересень шукають працівників "Львівський локомотиворемонтний завод", ДП NG Metal Ukraine та ТзОВ НВП "Електроприлад".

Про це повідомляє Львівський міський центр зайнятості.

ДП NG Metal Ukraine оголосила про дві вільні вакансії та запрошує на роботу інженера-конструктора та комірника. Від інженера потрібно знання програми Solidworks, а від комірника – бажаний досвід роботи водіння автопогружчика. Заробітна плата становитиме 7 000 та 6 500 грн відповідно.

На ТзОВ НВП "Електроприлад" потрібні слюсар з ремонту технологічних установок та слюсар-інструментальник із досвідом роботи з радіоелектронною апаратурою. Зарплата становитиме 9 000 грн в місяць.

ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод" має 26 вільних вакансій.

Зокрема: токар, транспортувальник, слюсар з ремонту рухомого складу, машиніст крану, газорізальник, фрезерувальник, маляр, стропальник, токар-карусельник, токар-розточник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, машиніст мийних машин, пресувальник колісних пар, прибиральник виробничих приміщень, штампувальник, слюсар-ремонтник, налагоджувальник ковальсько-пресового обладнання, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, скляр, майстер дільниці, старший майстер дільниці, терміст на установках СВЧ, слюсар-інструментальник, заточувальник, шліфувальник, електрозварювальник з правом виконувати газорізальні роботи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.