Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Санаторій

google.maps

Четвер, 12 жовтня 2017, 18:23

Облрада і ЛОДА думають що робити з дитячим кардіоревматологічним санаторієм

Санаторій

Санаторій планують реорганізувати і приєднати до обласної дитячої лікарні "ОХМАТДИТ".

Сьогодні у обласній раді відбувся круглий стіл під керівництвом заступника голови облради Володимира Гірняка, на якому депутати, посадовці облдержадміністрації та громадськість обговорили реорганізацію Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію, що у Львові на вулиці Коновальця, 116.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ірина Микичак, за статистичними даними зараз є значно менше хворого на певні захворювання населення. Відтак немає потреби в утриманні низки вузькопрофільних закладів. 

Володимир Гірняк заявив, що санаторій однозначно реорганізовуватимуть. Відповідне рішення прийматиме обласна рада, після чого обговорять дії щодо майна санаторію та приміщення.

"На даний заклад виділяють щороку більше двох мільйонів гривень. Сьогодні директор департаменту охорони здоров'я і головний лікар ОХМАТДИТу чітко сказали, що цей заклад не виконує своїх функцій. Питання реорганізації нема. Люди з цього закладу переходять працювати у ОХМАТДИТ. Ми сьогодні зібрались аби обговорити долю приміщення. Гарантую вам що проведемо ще одне обговорення," – наголосив Гірняк.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.